Ana Sayfa Genel Haberler Avea, iPhone 4ün 8GBlık versiyonunu satışa sunuyor

Avea, iPhone 4ün 8GBlık versiyonunu satışa sunuyor

0
0

iPhone 4S’nin lanse edilmesiyle eş zamanlı olarak piyasaya sürülen düşük maliyetli yeni iPhone 4, Avea tarafından yarından itibaren ülkemizde de satışa sunuluyor. Yeni modeein, satılmakta olan iPhone 4ler ile kıyaslandığında tek farkı 8GBlık kapasite ile daha düşük depolama alanı sunması.

Konuyla ilgili olarak Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz Avea olarak her zaman yeni ürün ve servislerle kullanıcılarımızın yanında olmayı kendimize ilke edindik. Akıllı telefon teknolojilerinin yaygınlaşmasını desteklemek ve yeni teknolojileri kullanıcılarımızın hayatına kazandırmak adına yeni kampanyalara da yön vereceğiz. Bugüne kadar rastlanmamış bir fiyat avantajı ve Avea ayrıcalığıyla satışa çıkan iPhone 4 8GB, zaten gayet kuvvetli bir satış grafiğine sahip olan iPhone 4lere yönelik talepleri de yükseltecektir. dedi.

iPhone 4 8GBın teknik özellklerini kısaca hatırlamak gerekirse, Apple tarafından geliştirilen Cortex-A8 tabanlı A4 işlemcisinden güç alan telefon, 640 x 960 piksel retina ekran ile geliyor ve 5MP kamera ile WiFi, 3G ve 7 saate kadar konuşma süresi gibi özellikler sunuyor.

Yarın (21 Kasım) satışa sunulacak iPhone 4 8GB’ın fiyatı ise açıklanmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz