Bana Sevmeyi Anlat dizisi yeni gününde sürprizlerle başlıyor

Bana Sevmeyi Anlat dizisi Halil Ergün ve Güven Hokna’nın da rol alacağı 10. ve yeni bölümüyle 21 Kasım Pazartesi akşamı ekranlarda olacak.

Daha önce Cuma akşamları ekrana gelen Ay Yapım imzalı Bana Sevmeyi Anlat’ın yayın günü değişti. Dizi artık pazartesi akşamları Fox ekranlarında olacak. Ay yapım imzalı, Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölümünde Halil Ergün ve Güven Hokna rol alacak. Pazartesi günleri seyircisiyle buluşacak olan yapım yeni gününde
sürprizlerle izleyicisiyle buluşacak.

Yaprak Dökümü’nde canlandırdıkları Ali Rıza bey ve Hayriye Hanım karakterleriyle izleyicinin kalbine taht kuran Halil Ergün ve Güven Hokna dizinin yeni bölümünde ekrana gelecekler. Yayınlanan yeni tanıtımıyla ekran başındakileri sevince boğan dizinin yeni bölümü büyük merakla bekleniyor. Ergün ve Hokna’nın canlandıracağı Rafet ve Zahide; aralarındaki aşkı birbirlerine açamayan Alper ve Leyla’nın hayatlarında dönüm noktası olacak. Rafet ve Zahide hayat hikayeleriyle Leyla ve Alper’i derinden etkileyerek, ilişkilerinde yeni bir boyut kazanmalarına neden olacak.

Bana Sevmeyi Anlat 21 Kasım Pazartesi itibarıyla her Pazartesi saat 20:00’da Fox’ta ekrana gelecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir