Güzel oyuncu, dizinin yayından kaldırılma ihtimaline karşı kendini garantiye aldı.

Elveda Rumeli dizisinde yıldızı parladıktan sonra üç sinema filminde başrol oynayan, son olarak da ‘Ezel’ dizisinde ‘Bade Uysal’ karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç yine iddialı bir dizide kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. ‘Ezel’ dizisinin yönetmeni Uluç Bayraktar’ın çekeceği dizide başrolde Engin Altan Düzyatan ile oynayacak olan Tüzünataç, dizinin yayından kaldırılma ihtimaline karşılık kendisini ünlü oyuncu Halil Ergün’ün yaptığı gibi garantiye aldı. Bölüm başına 20 bin liradan 25 bölümün ücreti 500 bin lirayı peşin aldı ve çekimlere başladı.

OCAKTA EKRANDA

Urfa ve Ürdün’de çekilecek dizinin oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener ve ErkanCanda yer alacak. Berkun Oya’nın uzun zaman önce kaleme aldığı bir hikâyeden uyarlanacak dizinin tamamının 25 bölümden oluşacağı ve ocak ayının ilk haftası başlayıp haziran ayında sona ereceği öğrenildi. Reytingler ya da seyirciden gelecek isteklerin, dizinin 25’inci bölümde bitmesini engelleyemeyeceği kaydedildi.

KAYIPLARI OLMADI

Bilindiği gibi Halil Ergün, ‘Gün Akşam Oldu’ dizisinde oynamadan önce yapımcı Faruk Turgut’tan 13 bölüm ücreti olan 780 bin lirayı peşin almıştı. Dizi yayından kaldırılınca Ergün’ün bir kaybı olmadı. Bu arada Nurgül Yeşilçay’a da geçtiğimiz günlerde yayından kaldırılan ‘Sensiz Olmaz’ isimli dizisinin 13 bölümlük ücreti olan 715 bin lira bölüm başına 55 bin liradan peşin ödenmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here