Dizi Haberleri

Better Call Saulun final sezonu insanların aklını başından alacak

Better Call Saulun final sezonu insanların aklını başından alacak Breaking Bad dizisinin spin-off dizisi olan Better Call Saul dizisinin son sezonu Rhea Seehorndan heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Breaking Badin spin-off dizisi Better Call Saulun son sezonu ile ilgili heyecanlandıran bir açıklama eldi. Ayrıca dizinin yayın tarihi biraz daha netleşti diyebiliriz.

Final Sezonu 2022 İlkbaharda Geliyor
Geçtiğimiz saatlerde Rhea Seehorn, dizinin final sezonu hakkında konuştu. Söylediğine göre dizinin final sezonu 2022nin ilkbahar aylarında gelecek. Ayrıca final sezonu iki parçaya bölünecek. Yani tüm sezonu hafta hafta izleyemeyeceğiz.

Rhea Seehorn ayrıca final sezonu hakkında heyecanlandıran bir açıklama da yaptı. Ne yazık ki konusuna dair bir şey paylaşmadı ancak söylediğine göre final sezonu aklımızı başımızdan alan bir sezon olacak.

İlk kez 2015 yılında yayınlanan dizinin şu anda toplamda 5 sezonu var. Her ne kadar Breaking Badin yan dizisi olsa da birçok izleyiciye göre Breaking Badten daha iyi bir dizi konumunda Better Call Saul. Dizinin ilk 4 sezonunu şu anda Netflix üzerinde bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir