Dizi Haberleri

Bu yıl Türkiyeye gelecek olan HBO Maxin güncel abonesi sayısı açıklandı

WarnerMedianın sahibi olduğu video akış platformu HBO Maxin 2021 sonundaki abone sayısı açıklandı. HBO Maxin daha öncesinde yükselttiği beklentiyi de şarak 73.8 milyon aboneye ulaştı.

Netflixin popülerleşmesi ile birlikte bildiğiniz gibi birçok şirket kendi video akış platformunu oluşturmaya başladı. Bunların arasında en popülerlerden biri olan HBO Max de geçtiğimiz saatlerde güncel abone sayısını açıkladı.

HBO Maxin Abone Sayısı Açıklandı
AT&Tnin sahibi olduğu WarnerMedianın video akış platformu HBO Maxin 2021 sonu itibarıyla abone sayısı 73.8 milyon. Bu sayıya HBO abonelerinin de dahil olduğunu belirtelim. WarnerMedia, Temmuz 2021de bu yıl sonu için olan hedefini 67-70 milyon civarına yükseltmişti ancak bu hedef de geçildi.

Bu hedefin geçilmesinde elbette Dune ve The Matrix 4 gibi filmlerin yayınlanması büyük bir sıçrayışa sebep olmuştur. HBO Maxin bu yıl içerisinde Türkiye dahil birçok ülkeye daha gelmesi bu abone sayısında da ciddi bir artışa sebep olacaktır. Ne yazık ki ülkemizde ne zaman erişime açılacağı net olarak bilinmiyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir