Netflix

Netflixin son yerli yapımlarından Kulüpün 2. kısmı yayınlandı – Video

Kasım 2021 tarihinde yayınlanan ve olumlu yorumlar alan Türk yapımı Netflix dizisi Kulüpün ikinci kısmı geçtiğimiz saatlerde Netflixte yayınlandı.

Son yıllarda ülkemizdeki yerel içerikleri iyice arttıran Netflixin geçtiğimiz ay diğer dizilere oranla daha başarılı diyebileceğimiz Kulüp isimli bir dizisi yayınlanmıştı. Bu dizinin ikinci kısmı da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Dizinin ikinci kısmı 4 bölümden oluşuyor. İkinci kısım ile birlikte dizinin şu anda toplam 10 bölümü bulunuyor. Diyelenler Netflix üzerinden diziyi izleyebilir. İkinci kısım için paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Kulüp 2. Kısım Fragman

Birinci kısmın konusu: Bu dizi, 1955 yılında son derece hareketli ve büyük değişimlere gebe İstanbulda geçen gerçek bir hikâyeden uyarlandı. Matilda (32) genel aftan yararlanarak 17 yılın ardından hapisten çıkar. Özgür olduğu bu ilk günde bulması gereken önemli biri vardır. Kızı Raşel (17), Matilda hapisteyken yetimhanede büyümüş ve asi bir genç kadına dönüşmüştür. Matilda, kızının bir gece kulübünde hırsızlık yapmakla suçlandığını öğrenir ve kulüp müdürüyle yüzleşir. Müdür, Matildaya borcu ödemesi için zorla boş senet imzalatır ve kulüpte çalışmasını şart koşar. Matilda burada her biri toplumun farklı kesimlerinden gelen, farklı dinlere inanan ve bir nevi aile olmak için farklılıklarını ve egolarını bir kenara bırakmayı öğrenmek zorunda kalacak iş arkadaşlarıyla tanışır. Hikâye ilerledikçe Matildanın neden hapse girdiği ve Raşelin kalbini çalan Müslüman taksici genç adamla ilişkisine neden karşı olduğu anlaşılır.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir