Dizi Haberleri

DCnin yeni HBO Max dizisi Peacemaker dan yeni bir sahne paylaşıldı

DCnin yeni HBO Max dizisi Peacemakerdan yeni bir sahne paylaşıldı Suicide Squadın olumsuz eleştirilere maruz kalmasının sonucunda seriyi farklı karakterler ile tekrar başlatan olan The Sucide Squad filminin spinoff dizisi Peacemakerdan yeni bir sahne paylaşıldı.

DC evreninin önemli çizgi roman serilerinden biri olan Suicide Squadın karakterlerinden birisi olan Peacemakerın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de bu diziden bir fragman paylaşıldı.

Bahsi geçen sahneye baktığımızda aslında karakterin, The Suicide Squad filmindeki absürtlüğüne devam ettiğini görebiliyoruz. Bu yüzden dizide birbirinden garip ve komik diyaloglar görme ihtimalimiz var. Sahneyi aşağdıa bulabilirsiniz.

Dizinin yayın tarihi 16 Ocak 2022. Dizinin ilk üç bölümü aynı anda HBO Maxte yayınlanacak. Geriye kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Ayrıca dizinin ilk üç bölümünün ismi ise şöyle:

A Whole New Whirled
Best Friends Never
Better Goff Dead
Peacemaker dizisinin ana odağı sizlerin de anlayabileceği gibi Peacemaker karakteri ancak dizide diğer Suicide Squad karakterlerinin de görünmesi bekleniyor. John Cena dizinin başrolünde. Dizi 8 bölümden oluşacak ve HBO Maxte yayınlanacak. Dizinin TVdeki diğer işlere göre çok daha büyük prodüksiyonlu olduğu söyleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir