Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanında beklenmedik hadise

Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanında beklenmedik hadise! Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. TRT 1in ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde heyecan dorukta. Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölümde neler olacak? İşte 116. yeni bölüm fragmamanı

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul yeni bölümü heyecan dolu. Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de TRT 1de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 116. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul ve beraberindekiler, Köpekin öldürmüş ve devleti büyük bir musibetten kurtarmıştı. Obaya zaferle dönmüşler, büyük bir memnuniyetle ve sultanın teveccühüyle karşılanmışlardı. Bunun üzerine Ertuğrulun hakkı olan uç beyliği Sultan Gıyaseddin tarafından geri verilmişti…Ertuğrul bu süreçte yeni nizamı oluşturmaya çalışacaktır. Fakat beklenmeyen bir düşman baş gösterecektir. Peki bu yeni düşman kimdir?

Diğer yandan Moğolların Anadoluyu istila etmek üzere yola çıktığı bilgisi Ertuğrula gelir. Moğollar Anadoluya öncü birlik göndermiş, bu birliğin başına da büyük bir komutanı görevlendirmişlerdir. Peki bu birliğin başındaki meşhur komutan kimdir? Bu komutanın burada ittifak kuracağı kişiler kimler olacaktır? Ertuğrul bunlara karşı mücadelesinde nasıl bir yol izleyecektir? Diğer yandan obada her şey yolunda giderken, oba beklenmeyen bir hadiseyle sarsılacaktır. Peki bu beklenmedik hadise ne olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 116. BÖLÜM FRAGMAN

Add your comment

Your email address will not be published.