Dolunay 14. yeni bölümde Ferit Nazlı ya evlenme teklif ediyor

Dolunay 14. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Star TV ekranlarında salı akşamları ekrana gelen Dolunay dizisi 14. yeni bölümde Ferit Nazlıya evlenme teklifi eder. Hakan ve Demet ise Ferit ve Nazlıyı birbirinden ayırmak için tüm kozlarını oynayacaklardır. Dolunay 14. yeni bölümüyle bu akşam Star TVde.

Dolunay 14. yeni bölüme Feritin sürpriz teklifi damga vuruyor. Ferit, yeğeni Bulutu Demet ve Hakanın elinden almak için tüm çabayı göstermesine rağmen adalet Feritin önüne çıkar. Ferit, Nazlı ile yaptığı konuşma sırasında Nazlıya sürpriz bir teklif sunar. Peki Nazlı bu sürpriz teklif karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

DOLUNAY 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOLUNAY 14. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Demet, Ferit ile Nazlı’yı ayırmaya kararlı.

Ferit, Demir ve Zeynep’in ölümünün ardındaki korkunç ihtimali gözardı edemez. Ferit ve Nazlı arasındaki ipler bu bilgiyle daha da gerilir. Deniz Nazlı’yı teselli etmeye çalışsa da Nazlı Bulutun vesayetinin Demet’e verilmesiyle ilgili kendini suçlu hissetmektedir. Demet, Ferit ve Nazlının birbirinden uzaklaşması için elinden geleni yapar. Nazlı hem restoranda hem de Ferit’in gözünde büyük bir sınav vermektedir. Birbirlerinden kaçarken onları bir araya getiren yine Bulut olacaktır.

Yayın Günü: 3 Ekim Salı
Yayın Saati: 20:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir