Ana Sayfa Dizi Haberleri Erkenci Kuş 11. bölümden ilk sahne yayınlandı seyret

Erkenci Kuş 11. bölümden ilk sahne yayınlandı seyret

0
0

Erkenci Kuş 11. bölümden ilk sahne yayınlandı! Sanem ve Candan romantik anlar..Erkenci Kuş 10. bölümüyle dün akşam yayınlandı. STAR TVnin sevilen dizisi Erkenci Kuş 11. yeni bölümden ilk sahnenin yayınlanması izleyenleri heyecanlandırdı. Can ve Sanemden romantik anlar izleyicide merak uyandırdı. İşte Erkenci Kuş yeni bölümden heyecanlı dakikalar.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Erkenci Kuş yeni bölümde heyecan dorukta. Sanem ve Can arasında yaşananlar izleyiciyi heyecanlandırmaya devam ediyor. Erkenci Kuş 11. yeni bölümüyle Salı akşamları 20.00de STAR TVde.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Can, Sanem’i Levent’ten kıskanıyor!
Polen, Can’ı özel alanında, herkesten gizlediği kulübesinde, Sanemin fotoğraflarıyla çevrili vaziyette bulunca aklı da kalbi de iyice karışıyor.

Sanem’in bütün geceyi Levent’le geçirdiğini düşünen Can, ertesi gün ekibiyle, onun organik içecek ürünü için reklam filmi hazırlamak zorunda. Üstüne üstlük Aylin’le birlikte çalışacak!

Acil set hazırlıkları tam gaz sürerken, boğazından geçecek her lokma konusunda hassas, organikçi müşteriye hizmet verebilecek set yemekçisi aranıyor. Leyla’nın ısrarını kıramayan Osman, bakalım bu görevin altından da alnının akıyla çıkabilecek mi? Nihat, Muzo ve Ayhan da tabii ki hep destek, tam destek. Mevkıbe de, iş kadını olarak markette otururken, kocasını reklam camiasına kaptırma tehlikesiyle karşı karşıya!

ERKENCİ KUŞ 11. BÖLÜM İLK SAHNE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz