Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ATVnin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın dorukta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda bu hafta yaşanacaklar

Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde…

Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakırın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 2 Şubat Salı akşamı saat 20:00de ATVde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 21. BÖLÜM FRAGMANI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Ünal Kaplan veliaht olarak Alparslanı masaya oturtmuş ve kan davasını Onun ellerine bırakmıştır.Bu planla hedef şaşırtarak daha fazla zarar görmemeyi amaçlar. Gözünü iyice karartan Alparslan ise Sibiryalıya yaptığı oyunla intikamını almaya çok yaklaşır. İntikam arzusuyla aldığı kararlar düşmanlarının yanı sıra sevdiklerinin de canını yakacaktır.

Hızır Çakırbeyli bu kez tam manasıyla kadınlarının arasında kalır. Nazlı kartlarını açık oynamaya karar verir ve Hızıra rest çeker. Meryem ise hamlesini boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu dile getirerek yapar. Hızırın artık bir karar vermesi gerekmektedir.

EDHO OYUNCULARI BAŞARILARINI KUTLADILAR!

Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin oyuncuları 20. bölümü birlikte izleyip başarılarını kutlarken eğlenceli geçen gecede doğum günü sürprizi yaşandı.

Atv yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen davette oyuncular başarılı geçen sezonu kutladı. Eğlenceli gece içerisinde doğum günleri yakın olan oyunculara ve dizinin senaristi Bahadır Özdener için topluca pasta kesildi. Yapımcılığını Raci Şaşmazın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakırın paylaştığı yılın en iddialı yapımı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 20inci bölümünü tüm kadro oyuncuları ve set ekibi birlikte izledi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Özlemin ölümüyle birlikte yıkılan Alparslanı intikam ateşi sarar. Ünal Kaplan da veliahtı olarak Alparslanı seçerek kızını öldüren adamın akıbetini ona bırakır. Masada kendine yer bulan Alparslanın aklında ise sadece sevdiği kadının intikamını alıp kenara çekilmek yoktur. Çakırbeyli Ailesinden birinin sorgusuz sualsiz Ünal Kaplanın veliahtı olmayı kabul etmesi Hızır ve İlyası çileden çıkarır. Ağabeylerinden onlara emanet kalan yeğenleri alenen ateşe atılmıştır. Nazlı ise bebeğinin doğumuyla birlikte yaşanan sıkıntıları bir nebze üzerinden atabilmişken diğer tarafta Meryem güçlükle savaşına devam eder. Dost bildiği insanların bebeği sahiplenip gözün aydına gittiklerini öğrenmesiyle sabrı taşar. Bu gidişatta Onun için son çare olabilecek boşanma mevzusunu dile getirmesi ailesiyle karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir