EVGA RTX 3090 KINGPIN Hybrid 2000 dolarlık etiketle satışa sunuldu

EVGA RTX 3090 KINGPIN Hybrid 2000 dolarlık etiketle satışa sunuldu Kaliteli ekran kartlarıyla ve güç kaynaklarıyla bilinen EVGA hız aşırtma odaklı geliştirdiği RTX 3090 KINGPIN Hybrid’i duyurdu. Kart güçlü faz yapısıyla ve özelleştirmesiyle öne çıkıyor.

Nvidia’nın RTX 3000 serisini satışa sunmasının ardından iş ortaklarından ilgi çekici seçenekler gelmeye devam ediyor. EVGA’nın çözümü en yüksek performansı hedefleyenlere hitap ediyor.

RTX 3090 KINGPIN Hybrid, ilk başta 360 mm radyatörüyle dikkat çekiyor. 3×120 mm fanların serinlettiği sıvı soğutmaya bir de kartın üzerinde yer alan fan eşlik ediyor.

Modelin 176×48 piksellik OLED ekranında ise çeşitli animasyonların yanı sıra hız aşırtma esnasında gerilim, sıcaklık ve saat hızları da görüntülenebiliyor.

EVGA RTX 3090 KINGPIN Hybrid 2000 dolarlık etiketle satışa sunulduTam Boyutta Gör
Tipik oyunculara pek hitap etmeyen model hız aşırtamaya yönelik özelleştirmelerle zenginleştirilmiş. 23 fazlı güç besleme ünitesiyle ve 12 katmanlı PCB ile donatılan RTX 3090’da normal, OC ve LN2 adıyla 3 farklı BIOS moduna yer verilmiş.

Sıvı azotla hız aşırtma denemelerine girişecekler için EVBOT ve Probit-IT başlıklarının konumlandırılması da kartı sonuna kadar hız aşırtmak isteyenler için daha cazip hale getirmiş. Son olarak RTX 3090 KINGPIN Hybrid’in 2000 dolarlık etiketle satışa sunulduğunu ekleyelim.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir