Evli ve Öfkeli 19. bölüm için heyecan dorukta

Evli ve Öfkeli 19. bölüm için heyecan dorukta Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerinin ekranlarına yine iddialı bir bölümle geliyor. ATVnin başarılı dizisi Evli ve Öfkelinin bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli 19. bölüm hakkında detaylar

Evli ve Öfkeli dizisi ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. ATVnin başarılı dizisi Evli ve Öfkelinin bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan var. İşte Evli ve Öfkeli 19. bölümden detaylar..

Evli ve Öfkeli dizisi 19. bölümüyle geliyor. ATVnin ilgiyle takip edilen dizisi Evli ve Öfkelinin bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan var. İşte Evli ve Öfkeli 19. bölümden detaylar..

Evli ve Öfkeli 19. bölüm fragmanı

Evli ve Öfkeli 18. Bölümde neler olmuştu:

18. Bölüm Özeti

Aşkını itiraf etmeye hazır olan Esra, Muratın kapısındadır. Kapıyı Didemin açması Esrada hayal kırıklığı yaratır. Esra için planlamadığı bir akşam başlamaktadır. Murat ise Esranın geliş sebebini öğrenmekte ısrarcıdır. Mine, Hikmet Hanımın söylediklerini duymuş, hazmedememiştir.

Bu durum Cenk ile aralarının açılmasına sebep olur. Bir hasta yakını, minnet duygusu ile Cenk ve Mineye sevgililer günü jesti yapar; oteline davet eder. Araları açık olan ikili teklife sıcak bakmaz. Mine, kızlar ile birlikte otele gitmeye karar verir, zira Cenkin bu tatili değerlendirmeyeceğine emindir. Fakat gene planlar tutmaz, kızlar otele gittiğinde karşılarında Cenk, Tarık, Murat ve Maciti görürler. Bu beklenmedik karşılaşma sürprizlerle dolu bir tatili müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi