Ana Sayfa Genel Haberler Familya dizisinin konusu nedir?

Familya dizisinin konusu nedir?

1
0

Familya dizisinin konusu nedir? Uğur Yücelden bir aile dizisi daha geliyor. Uğur Yücelin yeni dizisinin adı Familya olarak açıklandı. Peki Familyanın konusu ne? Familya dizisinin detayları belli oldu. İşte, merak edilenler

Uğur Yücelden 2016nın yaz ayları için yeni bir proje geliyor. İzleyicileri çok heyecanlandıracak olan Familya Temmuz ayında çekimlerine başlanacak ve ekim ayında ekranlarda olması bekleniyor. Henüz konusu ve yayın tarihi netleşmese de Tmc Filmin yapımcılığını yapacak olması bile izleyicileri heyecanlandırmaya yetti.

Seyircinin dört gözle beklediği bu yeni dizi projesi bakalım yeni sezonda beklentileri karşılayabilecek mi? Uğur Yücelin yeni dizi projesinin ismi geçtiğimiz günlerde Familya olarak açıklandı. İzmirde çekimleri yapılacak olan dizinin fortmatı Süper Baba gibi olacak.

FAMİLYA DİZİSİNİN KONUSU

Son dönemde Moda olan geçmişte popüler olmuş dizilerin güncel versiyonlarını çekme işine Uğur Yücel de dahil oldu. Son olarak aramızda kalsın dizinde izlediğimiz Uğur Yücel Familya Dizisinde zorluklara göğüs geren bir baba rolünü canlandıracak.

Uğur Yücelin canlandıracağı karakter üç çocuğu olan ve eşinden ayrılmış bir babadır. Yıllar önce yaptığı bir hata ile zengin bir kadınla evlenmiştir; ancak yıllar geçmesine rağmen bir türlü mahallede ki aşkını da unutamamaktadır.

UĞUR YÜCEL KİMDİR?

26 Mayıs 1957 İstanbul doğumlu usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan Uğur Yücel Derya Alabora ile evlidir. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Alacakaranlık, Hırsız Polis, Canım Ailem ve son olarak Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol almıştır. Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Yaktın Beni ve Kötü Kedi Şerafettin gibi filmlerde oyunculuğunu göstermiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz