Dizi Haberleri

Game of Thronesun öncesini anlatan House of the Dragon dizisinden ilk video geldi

Game of Thronesun öncesini anlatan House of the Dragon dizisinden ilk video geldi Geçtiğimiz yıl duyurulan ve geçtiğimiz aylarda çekimleri başlayan yeni Game of Thrones dizisi House of The Dragonın ilk videosu paylaşıldı.

Son dönemin en popüler markalarından birisi olan Game of Thronesun geçmiş yıllarını anlatacak olan House of The Dragon isimli diziden ilk video paylaşıldı.

Paylaşılan video bir teaser ve kesinlikle heyecanlandırıyor. Kostümler ve atmosfer yine Game of Thrones dizisindeki gibi müthiş duruyor. Umuyoruz Game of Thronesun ilk sezonlarının kalitesinde bir dizi bizleri bekliyordur.

House of the Dragon, Targaryen hanedanlığını konu alacak. Game of Thronesdan 300 yıl öncesinde geçecek ve 10 bölümden oluşacak. 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Dizinin senaristi ise Ryan J. Condal olacak.

Dizinin müziklerini başarılı besteci Ramin Djawadi üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma DArcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes bulunuyor.

House of The Dragon İlk Video

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir