Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17. Bölüm özeti Kıvanç’ın kendisini tanıdığını öğrenen Sadi geri adım atmaz ve Derya’dan uzak durmasını yineler.

Sadi, Kıvanç’ın söyledikleri hakkında doğruluğunu araştırması için Yaver’e görev verir. Fakat küçük bir yanlış anlaşılma Kıvanç’ın hayatını tehlikeye atar. Sadi, Yaver’i durdurabilecek midir?

Tamirhanedeyse Araz’ın dönüşü kutlanır. Aylin’in Araz’la konuşmak için tamirhaneye gelmesi Sevda’nın sert tepki vermesine neden olurken, Aylin’e ziyarete gelen Gizem ve Mert karşılaştıkları manzarayla şaşkına döner.

Aslı’nın yüzme dersinde ona eşlik eden Gizem hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Gizem’in merhameti Rıza’ya tek emanetini geri verirken torununu ziyaret etmek isteyen dedesi köşke gelir.
Aylin’in Cengiz’in okula yaptığı baskınla ilgili duruşmasında tüm arkadaşları yanındayken büyük bir travma yaşayan Oğuz kızının yanına gidemez. Esra ve Oğuz yaşadıklarının etkisindeyken kapıya gelen davetsiz misafir, bitti sanılan her şeyin yeniden başlayacağının göstergesi olur. Aylin meraklı gözlerle beklerken Oğuz her şeyi bir kenara bırakıp kızının yanında olacak mıdır?

Songül babasının kasetteki konuşmasını tam olarak anlayamaz. Kaseti Emniyet’teki kriminal laboratuvara götürür ve seslerin temizlenip babasının sesine ulaşılmasını ister. Kriminalden mutlulukla ayrılan Songül’e akşama doğru gelen haber tüm umutlarının tükenmesine neden olur.

Servet, Songül’ün bir adım daha önüne geçtiğini düşünürken Sadi Payaslı’nın küçük bir hamlesini hesaba katmamıştır. İkili ses kaydına ulaşabilecekler midir?


Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18 Bölüm Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir