God of War Ragnarok PS5 üzerinde 120fps seçeneğine sahip olacak

God of War Ragnarok PS5 üzerinde 120fps seçeneğine sahip olacak Yılın en beklenen oyunlarından olan God of War Ragnarok, çok yakında PS4 ve PS5 oyuncuları ile buluşacak. Playstation 5 sisteminin muhteşem performansını kullanacak olan oyunun, çıkışından hemen önce grafik seçenekleri ortaya çıktı.

40fps ve 120fps seçenekleri bulunacak
Çıkışına az kala God of War Ragnarok’u eline geçirmiş birçok oyuncu, oyunun PS5 sistemindeki grafik modlarını detaylandırdı. Görünüşe göre Ragnarok, 4 farklı grafik seçeneğine sahip olacak. Grafik öncelikli seçenek, 4K çözünürlükte 30fps performans sunacakken performans öncelikli seçenek dinamik 4K çözünürlükte 60fps performans sunacak. Değişken yenileme hızına, 120Hz yenileme hızına ve HDMI 2.1 girişine sahip ekranlı kullanıcılar, grafik öncelikli seçenekte 40fps performansa sahip olacakken, performans öncelikli seçenekte 120fps elde edebilecek.

Dinamik 4K üzerinde oyunun 120fps hedefine ne kadar ulaşacağı bilinmiyor ancak performans, çoğunlukla 60fps’nin üstünde kalacaktır. Grafik kalitesine önem veren kullanıcılar ise 40fps seçeneğinde oyunu hem akıcı hem de gerçek 4K kalitesinde oynayabilecek. God of War Ragnarok, 9 Kasım’da PS4 ve PS5 sistemleri için çıkış yapacak.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir