Herkes onu arıyor

6.6 milyon lira kazanan talihli 5 gündür ortaya çıkmadı. Talihlinin kuponu oynadığı bayinin sahibi ise 14 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Bu süre içerisinde iki defa şans topundan büyük ikramiye, bir defa da 10 numaradan büyük ikramiyeyi verdik diye konuştu.

KONYAda Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından geçen hafta düzenlenen Süper Loto çekilişinde 6 bilerek, 6 milyon 678 bin lira kazanan ikinci talihli, henüz ortaya çıkmadı.

Milli Piyango İdaresi yetkilileri, Konyalı tahillinin bir banka aracılığıyla ikramiyesini aldığını belirtirken, kupanın oynandığı bayii sahibi Hasan Şanlı (56), talihlinin kendi bayisinden oynanan kupana çıkmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 7 Haziran Perşembe günü çekilen Süper Loto çekilişinde 6 bilen 2 kişi büyük ikramiyeyi kazandı. Talihlilerden birise Bursanın Orhangazi ilçesine bağlı Heceler köyünde çiftçilik yapan 66 yaşındaki Sami Durmuş olduğu iddia edildi. Diğer talihli kupanın ise Konyanın Selçuklu İlçesinde oynandığı açıklandı. Aradan 5 gün geçmesine rağmen 6 milyon 678 bin lira ikramiye kazanan Konyalı milyoner, ortaya çıkmadı.

Talihli kuponun oynandığı bayii sahibi Hasan Şanlı, şanslı milyonerin Konyaya yatırım yapmasını istedi. Şanslı milyonerin kim olduğunu bilmediğini belirten Şanlı, şunları söyledi:

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aradılar ve talihli kişinin kuponunun benim bayiimden oynandığını söylediler. O an çok sevindim. Talihli kişinin adını sorduğumda ise herhangi bir bilgi vermediler. Sadece talihlinin yaklaşık olarak 6 milyon 700 bin lira civarında ikramiye kazandığını söylediler. Tutturan arkadaş henüz bayiimize gelmedi. Talihliye hayırlı olsun diyorum. Umarım parasını iyi işlerde kullanır. Talihlinin parasını Konya içerisinde kullanmasını ve Konyaya yatırım yapmasını istiyorum

DAHA ÖNCE DE BAYİİMİZDEN 3 KİŞİYE İKRAMİYE ÇIKTI

Daha öncede 3 kişiye ikramiye kazandırdıklarını söyleyen Şanlı, 14 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Bu süre içerisinde iki defa şans topundan büyük ikramiye, bir defa da 10 numaradan büyük ikramiyeyi verdikdiye konuştu.

Milli Piyango İdaresi yetkilileri ise Konyalı tahillinin bir banka aracılığıyla ikramiyesini aldığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi