HTC One X için 4.0.4 güncellemesi bugün başladı

Bazı değişikliklerin yanında iyileştirmeler de sunan Android 4.0.4 güncellemesi HTC One X için dağıtılmaya başladı. Güncelleme firma tarafından da resmi olarak duyuruldu.

Güncelleme ile uluslararası HTC One X cihazları Android 4.0.4 sürümüne güncellenirken, Şu anki Uygulamalar tuşuna menü fonksiyonunun atanması ve görsel olarak iyileştirilmesi, kamera uygulamasında beyaz dengesi ve sürekli otomatik odaklama özelliği, tarayıcıda sekmeler arasında geçiş için bir buton eklenmesi, uygulamalar ve tarayıcılar arasında tek giriş yaparak Facebook hesabına erişebilme, Media Link için SDK desteği, videolu arama uygulamaları için yazılım çerçevesi, Beats Audioda iyileştirmeler, bellek, platform stabilitesi ve tarayıcı tecrübesinde iyileştirmeler şeklinde yenilikler mevcut.

Güncelleme ilk olarak AT&T logolu HTC One X modellerine gönderilmişti.

Kullanıcılardan gelen ilk bilgiler Sense 4.1 sürümünün de bu güncellemede olduğu yönünde. Sense 4.1 sürümünde canlı duvar kağıdı gecikmesinin giderilmesi, Kamera uygulamasında ön ve arka kameraya geçiş için atanmış bir buton eklenmesi, gecikmeye sebep olan tüm 3D efektlerin kaldırılması, sanal menü çubuğunun kaldırılması, kablosuz ağdan düşmelerin giderilmesi, Quadrant testinden 5900+ puan alan daha hızlı bir kernel şeklinde yenilikler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi