Tek kuruş bile vermeden 1 milyon 210 bin liralık arabanın sahibi oldu!

Araba çekilişine arkadaşının, yaptığı 89 euro değerindeki parfüm alışverişinin kartıyla katılan Cansu Yıldız, yaklaşık 215 bin euro (1 milyon 210 bin lira) değerindeki otomobili kazandı.

24 Şubat-20 Haziran tarihlerinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarının geliş katındaki ilgili mağazalardan alkol ve tütün ürünleri dışında, 50 euro ve üzerinde harcama yapan tüm müşterilerin katıldığı, Lexus RC F Carbon otomobilin çekilişi yapıldı. Yapılan çekilişte Cansu Yıldız 1 milyon 210 bin lira değerindeki arabanını sahibi oldu.

DOLANDIRICI ZANNETTİM

Atatürk Havalimanının Dış Hatlar Geliş Terminalindeki ATÜ Duty Free mağazası önünde yapılan törende konuşan talihli Cansu Yıldız, Duyduğumda inanamadım. Alışverişi arkadaşım yaptı ben çekilişe girdim. O da çok şaşırdı ben de çok şaşırdım. Aslında çok şanslı değilim ama bugünden sonra şanlıyım. Araç bugün üzerime geçti. Parfüm aldık 89 euroya. Arabayla ilgili henüz bir plan yapmadım. Yarış yapan birine verebiliriz. İlk aradıklarında kötü bir tepki verdim. Beni dolandırıyor musunuz? dedim. Evraklarımı da saklıyordum. Gazetede yayınlandı. Şirketi arayınca inandım dedi.

Updated: 16 Temmuz 2018 — 18:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi