İstanbul Sokakları 8. bölüm fragmanında neler olacak?

İstanbul Sokakları 8. bölüm fragmanında neler olacak? İstanbul Sokakları 8. bölümde nefes kesen sahneleriyle ekrana gelecek. Show Tv ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi İstanbul Sokakları yeni bölümde duygusal ve heyecanlı sahneleriyle şok edecek. İşte İstanbul Sokakları ile ilgili detaylı bilgiler

Başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. dizinin kadrosunda Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş da yer alıyor. İlgi ile takip edilen dizi İstanbul Sokakları 7. son bölüm ve detaylar haberimizde…

İSTANBUL SOKAKLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

İstanbul Sokakları”nın 7. Bölümünde; Her şeyin üstesinden gelip birlikte mutlu bir gelecek hayalleri kuran Fırat ve Nazlı için işler bir kez daha karışır ve Refik Nazlının Fıratın yanında çalıştığını öğrenir. Kızını işten çıkartıp Fırattan uzaklaştırmaya çalışır. Diğer taraftan Sibel Fıratın herkesten sakladığı bir sırrı öğrenir; Fırat 16 yaşındayken birini öldürmüştür. Bu sırrı Nazlı ve Fıratın arasını açmak için kullanır. Bu arada Mualla kızının bir sevgilisi olduğundan şüphelenir ve kim olduğunu öğrenmeye çalışır.

İSTANBUL SOKAKLARI 8. BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBUL SOKAKLARINDA NELER YAŞANDI?

“İstanbul Sokakları”nın 6. Bölümünde; Cemilin yaptıklarını kimseye söyleyemeyen Nazlı hayatına nasıl devam edeceğini bilemez halde Fırattan kaçmaktadır. Gerçeği ilk öğrenen Sibel sanki Nazlıya destek oluyormuş gibi yaparak Fırat ve Nazlının arasının iyice açılmasını sağlar. Lakin hesaba katmadığı bir şey vardır; Cemil Fırata acı çektirmek için Nazlıya yaşattıklarının videosunu izletir. Fırat bunun üzerine Cemili ortadan kaldırmak için harekete geçer.

İSTANBUL SOKAKLARI KONUSU

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fıratla tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir. İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırata koşar. Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlıyla Fıratın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir..

OYUNCULAR
Gizem Karaca
Caner Cindoruk
Rıza Kocaoğlu
Naz Elmas
Derya Alabora
Mehmet Çevik
Yıldız Kültür
Mine Teber
Sitare Akbaş

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir