İyi Aile Babası Dizisi 2.Bölüm Tanıtımı Seyret KanalD

İyi Aile Babası Dizisi 2.Bölüm Tanıtımı Seyret KanalD Uzun zamandır TV ekranlarında ve çeşitli dijital platformlarda sık sık tanıtımlarını izlediğimiz yeni dizi İyi Aile Babası Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D ekranlarında bundan böyle her Perşembe akşamı seyircisiyle buluşacak olan İyi Aile Babası dizisi izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Ekranlarda komedi sitcom dizisi eksikliğini fark eden ve bu konuda her biri çok başarılı oyuncu kadrosunu bir araya toplayan yapımın hikayesi merak konusu oluyor.

Şu sıralar ülke olarak en çok gülmeye ihtiyacımızın olduğunu düşünerek bu dizinin reyting oranlarından oldukça önemli bir paya sahip olacağını tahmin ediyorum.
Dizinin yeni ve son bölümü takibini KavunTV platformundan yapabilirsiniz.

İyi Aile Babası Oyuncuları

Çağlar Çorumlu (Mehmet Ali Pamuk), Şebnem Bozuklu (Aslı Pamuk), Melek Baykal (Arife Pamuk), Salih Kalyon (Kerami Pamuk), Timur Acar (Rıfkı Pamuk), Bahar Suer (Ayfer), Berke Üsdiken (Emre Güney), Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk), Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk), Beste Bereket (Aydan Hemşire), Rukan Demir (Çilem Hemşire)

ATV 10 Aralık Perşembe >> Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm Fragmanı

FOXTV 10 Aralık Perşembe >> Mucize Doktor 41. Bölüm Fragmanı

SHOWTV 10 Aralık Perşembe >> Alev Alev 6. Bölüm Fragmanı

KANALD 10 Aralık Perşembe >> İyi Aile Babası 2. Bölüm Fragmanı

STARTV 10 Aralık Perşembe >> Sol Yanım 3. Bölüm Fragmanı

TRT1 10 Aralık Perşembe >> Kalk Gidelim 132. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir