YuregininSesi

Kalbimdeki Deniz 47. bölümde Raşel ölecek mi?

02.12.2017
44

Kalbimdeki Deniz yeni bölümde yer yerinden oynayacak. Bu akşam 47. bölümü ile ekrana gelecek olan Kalbimdeki Denizde Raşel vuruluyor. O yaşam mücadelesi verirken Mirat ve Deniz arasında soğuk rüzgarlar esecek.

FOX TVnin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Raşelin vurulması herkesin hayatını derinden etkileyecek. İşte yeni bölümde yaşanacaklar.

KALBİMDEKİ DENİZ 47. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Raşel’in Mirat’ı kurtarmak için düşünmeksizin aldığı hayati risk, Mirat ve Yosef kadar Deniz’i ve Eceyi de etkiler ve bakıma ihtiyacı olduğundan, mecburen eve getirirler. Raşel’in Mirat’ı kurtarmış olması gerçeği? ve hayatlarına girmesi duygusal gerilimlere yol açarken, Yosef anne ve babası için bir şans daha olabileceği umudunu besler.

Mirat ona olan sevgisini her fırsatta hissettirmeye çalışsa da Deniz için de Raşel’in evdeki ?varlığı kolay değildir, duygusal iniş çıkışlar yaşar. Deniz’in Mirat için yaptığı sürpriz ise Raşel’in gizlice koruduğu umudunu zedeler. Yosef’le Mustafa, Ece’yle Melisa arasındaki kıskançlık şimdilik hasıraltı edilirken, Yosef Ece’ye giderek daha fazla bağlandığını hisseder. Alihan’ın açtığı davanın ilk duruşması görülür ve tanıkların dinlenmesi için süre verilir. Deniz tadilattan geçen kafesinde ilk siparişini yetiştirmek için uğraşırken, duyduğu bir haberle dünyası başına yıkılır.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00de FOXta!

KALBİMDEKİ DENİZ 47. BÖLÜM FRAGMANI

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.