Kanatsız Kuşlar 20. bölüm fragmanı herkesi heyecanlandırdı

Kanatsız Kuşlar yeni bölümünde gerçekler ortaya çıkıyor. İlgiyle izlenen Kanatsız Kuşlarda Zeynepin Nefisenin kızı olduğu ortaya çıkıyor. Kanatsız Kuşlar 20. bölümde herkesi şaşırtmaya geliyor.

Kanatsız Kuşların merakla beklenilen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

KANATSIZ KUŞLAR 20. BÖLÜM FRAGMAN

KANATSIZ KUŞLAR 19. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Muzafferin isteği karşısında ne yapacağını bilemeyen Nefise, iyice köşeye sıkışmıştır. Çocuğunu düşürdüğünü söylemeyen Tuba, beklenmedik şekilde Muzafferin oyununun bir parçası olur. Muzaffer, Azimeyi onun özel hizmetine verir. Sırrı öğrendiğini gizlemeyi sürdüren Muzafferin Nefise için de sıra dışı bir planı vardır. Onur, nikah günü gelip çattığında Zeynepi kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak Ahmet, son kozunu henüz oynamamıştır. Muzafferin gizemli tavırlarına anlam veremeyen Nefise, bir şeylerin ters gittiğinin farkındadır. Çocuklarıyla birlikte kendisine yeni bir yol çizme kararı alır. Bu karar, Muzafferi iyice çileden çıkaracaktır. Emre ise Muzafferin annesine kötü davrandığının farkına varır. Öfkelenerek, Muzafferle yüzleşmek üzere şirketi basar. Emre ve Muzafferin yüzleşmesi, büyük olayların başlangıcı olacaktır.

Add your comment

Your email address will not be published.