Ana sayfa Genel Haberler Kalp Atışı 18. bölüm fragmanında eski eş ortaya çıkıyor

Kalp Atışı 18. bölüm fragmanında eski eş ortaya çıkıyor

0
0

Kalp Atışı 18. bölümüyle beklenmedik bir kişiyi ortaya çıkarıyor. Kalp Atışı son bölümünde romantik dolu sahneler yaşatırken, 18.bölümde ise Ali İhsanın eski eşini ortaya çıkarıyor. Kalp Atışı yeni bölümünde ortalığı karıştırarak sevenlerini meraklandırıyor.

Kalp Atışı 18. bölümüyle şaşırtmaya hazırlanıyor. Kalp Atışının merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Kalp Atışında Ali Asafın eski eşi hastaneye geliyor! Kalp Atışı 18. Bölüm Fragmanı yayında. Yeni bölüm Cuma akşamı 20.00de Show TVde!

KALP ATIŞI 18. BÖLÜM FRAGMAN

KALP ATIŞI 17. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kalp Atışı”nın 17. Bölümünde; İpek’in kaybolması her şeyi alt üst etmiştir. Hastanede de sular durulmaz. Eylülün hastanenin en büyük hissedar olması Sinan’ı iyice çileden çıkarmıştır. Babası Süleyman’la beraber bu kez başka bir oyunun peşindedir. Kurban Oğuz olur ama herkesi şok edecek bir hamleyle dengeleri bir kez daha değiştirir. Diğer tarafta Ali Asaf ve Eylül arasındaki aşk tüm engelleri aşıp mutlu bir noktaya gitmektedir. Önce hastanedeki bebek sonra Ali Asafın beklenmedik sürprizi Eylül’ün gözlerini dolduracaktır.