Kanatsız Kuşlar bu akşamki 10. bölümde Nefise acı haberle sarsılacak Video

Kanatsız Kuşlar 10. yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranlarına gelecek. Kanatsız Kuşlar 10. yeni bölümde Nefise, Emre ile ilgili duyduğu acı haberle şok yaşadığı sırada Suatın peşindeki adamları fark eder. Ancak artık çok geçtir. Ateş edilen Suatı kurtarmak için önüne atlayan Nefise bir yandan da kayıp oğlu Emreyi bulmak için tüm çabasını gösterir.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzunun üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksunun kaleme aldığı Kanatsız Kuşlarda başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

KANATSIZ KUŞLAR 10. BÖLÜM ÖZETİ

Kanatsız Kuşların 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Suat vuruluyor ama önüne Nefise geçiyor. Suatı kurtarmaya çalışan Nefise yaralanacak mı yoksa Suat vurulacak mi bilinmiyor. Öte yandan Nefiseye oğlu Emrenin kaybolduğu haberi gelir. Nefise bu üzüntülü haber karşısında duygularını gizleyemez ve bunun üzerine Muzaffer devreye girer. Haberi getiren kişiye tepki gösterir.

Onurun ise Zeynepe olan aşkı asla bitmez. Ahmetle evlenme arifesinde olan Zeynep e benim sevdiğimi kimse alamaz diyerek engel koyar. Ahmet ise Onuru Zeynepin etrafında görmek istemediğini söylese de Zeynep ne yapacağını bilemez. Kayıp kardeşi Emreyi bulma derdindedir.

Nefise, Emre ile ilgili duyduğu acı haberle şok yaşadığı sırada Suatın peşindeki adamları fark eder. Ancak artık çok geçtir. Yaşanan korkunç olaydan sonra Muzaffer, Nefisein bir an olsun yanından ayrılmaz.

Tuba, Nefisenin başına gelenleri fırsat bilerek Muzafferle yakınlaşma planları yapar. Öte yandan Emrenin öldüğünü düşünen Aylin, hayatı pahasına Behzattan intikam almak için çalışır. Ancak Behzatın onun için hazırladığı hain planı öğrenince şok olacaktır.

Diğer yandan Emreyi bulmak isteyen Zeynep, Onurun yardım teklifini kabul eder. Bunu öğrenen Ahmet, Onura bilenir ve sevdiği kızı kaptırmamak için büyük bir adım atar. Nefise, oğlunun başına gelenlerden sonra daha fazla dayanamaz ve Muzaffere tüm gerçeği anlatmaya karar verir.

Kanatsız Kuşlar bu akşam saat 20.00de ATVde.

KANATSIZ KUŞLAR 10. BÖLÜM FRAGMAN 1

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir