Kardeş Çocukları Dizisi 5.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kardeş Çocukları 5.Bölüm Fragmanı sesli 24 şubat pazar Kardeş Çocukları 5.Bölüm tanıtımı izle Kardeş Çocukları Son Bölüm Fragmanı
star tv

Kardeş Çocukları 4.Bölüm özeti

Hayat geçmişin peşine düşüyor.
Ümran, köyde Cemal dehşeti yaşarken Umay ise yıllar sonra karşısında bulduğu Yıldırımla hayatının sınavını verir. Yıldırımın teyzesi için sıradan biri olmadığının farkında olan Hayat geçmişin peşine düşer. Hayatın artık kendileriyle yaşayacağını kabullenmek zorunda kalan Umay, onu kendi dünyasına alıştırmak için adeta baştan yaratır. Hayatn pırıltılı dünya ile sınavı olanca şiddetiyle başlarken, İstanbuldan Karalılara gelen haberler, Ümranı harekete geçirir. Ümran, hayatının yüzleşmesine yürüdüğünden habersiz, kızına sahip çıkmak için soluğu İstanbulda alır, ancak karşısında bambaşka bir Hayat bulur. Diğer yanda Umay, Yıldırım ve Reşat arasında kurulan mecburi bağın sancılarıyla uğraşırken, Hayal ve Hayat arasındaki bağ ise, iki kızın birbirinden habersiz Volkana duydukları heyecanla sınanmaya başlar.

Kardeş Çocukları 4.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir