Ana Sayfa Dizi Haberleri Kırgın Çiçekler dizisi 48. Yeni Bölümünde bu akşam neler olacak

Kırgın Çiçekler dizisi 48. Yeni Bölümünde bu akşam neler olacak

2
0

ATVde bu akşam ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler dizisi 48. bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen 48. yeni bölüm fragmanı günler öncesinde izleyici ile buluşmuştu. Nefes kesen sahneleri ile gündeme bomba gibi düşecek olan Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümün tüm detayları haberimizde.

Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kırgın Çiçekler dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Duygu yüklü sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kırgın Çiçekler dizisi bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Peki Kırgın Çiçekler 48. Bölümünde bu akşam neler olacak? Ayrıntıları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirisiniz.

NTC Medyanın yapımcılığını üstlendiği, ilgiyle izlenen dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solakerın yer aldığı Kırgın Çiçekler 48. yeni bölümü ile 30 Mayıs 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00da ATVde.

KIRGIN ÇİÇEKLER 48. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde Meral, annesinin intikamını almak istiyor…

Eylül, gergin bir şekilde mahkemeyi beklerken bütün arkadaşları onu desteklemektedir. Serkan, mahkemede Eylüle şahitlik yapması için Nazandan yardım ister. Köşeye sıkışan Kemal, kendini kurtarmak için planlar yapar. Eylülün Kemali mahkemeye verdiğini öğrenen mahalle halkı Kemal ve Mesudeye düşman olur. Defne, tiyatro oyununda rolünü kapmak için Songülü Eylülün Kemal tarafından taciz edildiğini okula yaymakla tehdit eder. Meral, İhsanın silahını ele geçirerek gözünü karartır. İhsanı öldürmek üzere yanına gider…

KIRGIN ÇİÇEKLER 48. BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLERiN KONUSU

Eylül 16sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemalle birlikte yaşıyor. Eylül, Kemalin tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylülü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylülü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylülün yetimhane günleri başlar.
KIRGIN ÇİÇEKLERİN OYUNCULARI

Özgür Çevik :Toprak
Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar :Feride
Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumunda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz :Eylül
16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız :Songül
16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songülü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan :Cemre
16 yaşında. Nişantaşının zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor…

Çağla Irmak : Kader
16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede

Aleyna Solaker : Meral
16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz