4N1K İlk Aşk yeni bölüm ne zaman 8. bölüm fragmanı

4N1K İlk Aşk yeni bölüm merakla bekleniyor. Cuma akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümü Kurban Bayramı dolayısıyla bu akşam yayınlanmadı. Peki 4N1K İlk Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TVnin yeni ve tutulan dizisi 4N1K İlk Aşk 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizinin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Kurban Bayramı nedeniyle bu hafta yeni bölüm yayınlamayacak olan dizi yayın akışında görünmüyor. 4N1K İlk Aşk 8. bölümü ile gelecek hafta kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

4N1K İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, taburcu olmuş eve çıkmıştır. Çete ona eve geliş sürprizi hazırlamıştır. Ancak Aliden onu hastaneye yetiştirenin Barış olduğunu hala saklarlar. Herkes Alinin hızla iyileşmesinden dolayı çok mutludur ama Tekelioğlu ailesinin üzerindeki kara bulutlar henüz dağılmamıştır. Tuzağa düşürülen arkadaşlarının intikamını almak isteyen saldırganlar günlüğü kurye ile Ali’ye gönderirler. Ela öğretmenin günlüğü Ali yerine bir tesadüfle Barışın eline geçer. Yaprak’ın ise başı devamsızlıktan derttedir. Hastanede Ali’nin yanında olması ona pahalıya patlamıştır. Eğer kaybolan okçuluk raporunu bulmazsa devamsızlıktan kalacaktır. Sonunda hastaneye getirilişi hakkında gerçekleri öğrenen Ali, Barışla ödeşmek ister ve ona “Benden bir iste ne olursa yapacağım” der. Barış da Yaprak’a aşkını itiraf etmesini ister. Eğer kabul ederse aralarından çıkacağına söz verir. Herkes kayıp raporun kopyasını bulmak için seferber olurken Barış günlüğün kime ait olduğunu bulmuştur. Sinan ise hiç ummadığı bir anda Müdür ile annesinin ayrılmadığını öğrenir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir