Ana Sayfa Genel Haberler Kördüğüm 26. yeni bölüm fragmanında sezon finali şoku!

Kördüğüm 26. yeni bölüm fragmanında sezon finali şoku!

2
0

Kördüğüm 26. yeni bölüm fragmanında sezon finali şoku! Fox Tv ekranlarının heyecanlı dizisi Kördüğüm, 26. bölümüyle sezona ara vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz bölümde adeta izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kördüğüm 26. sezon finali fragmanında neler oluyor? işte Kördüğüm son bölüm özeti ve fragmanı

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoyun yer aldığı Kördüğüm, Perşembe akşamları 20.00de FOXta ekrana geliyor! Endemol Shine Türkiyenin yapımcılığını üstlendiği dizinin genel yönetmeni ise, sinema seyircisinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak. Kördüğüm 26. bölüm sezon finali fragmanı ve detayları haberimizde…

KÖRDÜĞÜM 26. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI

KÖRDÜĞÜM 25. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali Nejatın sözlerinden etkilenen Eylül İstanbulda kalmaya karar verir. Bu sırada, Barışın ölümüyle ilgili bildiklerini de Ali Nejata anlatır. Ali Nejat, Enver Bey ile birlikte Barışın ölümüne sebep olanların peşine düşer. Ali Nejat’ın otomobiline çarpan kamyon şoförünü Enver Bey çoktan bulmuştur… Kaza değil planlı bir cinayettir ve bu cinayette bütün kapılar Murata çıkar. Ali Nejat’ın yurtdışına taşınma kararını ertelemesi, Eylülün gitmekten vazgeçmesi ve artık silahların konuştuğu tehlikeli bir dünyanın içinde olmak Nazı tedirgin eder. Üstelik Ali Nejatın artık kendisine karşı ilgisini de yitirdiğini düşünen Naz ayrılık kararı alır. Ali Nejat ile Eylül, ikisi için çok özel olan bir yerde karşılaşır. Eylül, Ali Nejat ile Nazın ayrıldığını öğrenir. Emrenin bir çöplükte ölü bulunması gözleri Umut ve Gencoya çevirir. Umut katil zanlısı olarak gözaltına alınır. Ayhanın dükkanına giden Naz, Eylül ve Kaanın gelmesiyle kırılma noktası yaşar. Murat’ı Didem’in mezarı başında, onunla konuşurken gören Ali Nejat duyduklarına inanmakta zorlanır… Muratın kendisine olan düşmanlığının altında bambaşka sebepler vardır… Kördüğüm yeni bölümüyle Perşembe akşamı FOXta!

KÖRDÜĞÜM BAŞROL OYUNCULARI

Ali Nejat Karasu(İbrahim Çelikkol)

Kendinden emin, yakışıklı, karizmatik, çekici, güçlü, itibar sahibi, varlıklı, genç ve bekâr bir işadamı. Aile tanımına ve aşka inanmıyor. Duygusallıkla uzaktan yakından bağı olan hiçbir şeyden hoşlanmıyor. Bütün hayatı işi. Hayalini kurduğu yeni tasarım bir otomobil üretmek için engel tanımıyor. Başarılı olmak onun için her şeyden daha önemli. Acımasız ve hırslı. Hayattaki tek amacı kazanmak. Bütün bu katılığına ve duygusuzluğuna rağmen insanları kendisine hayran bırakacak derecede kibar.

Naz Özer(Belçim Bilgin)

Güzel, zarif, duru bir kadın. Onunla aynı ortamda olup da onu fark etmemek mümkün değil. Hayatla kavgası olmayan belki de çok az insandan biri. Çocuk doktoru. İşini severek yaptığı için çok başarılı. Asker bir baba ve öğretmen bir annenin tek kızı. Kaybetmeyi de, kazanmayı da, elindekiyle yetinmeyi de çok küçük yaşta öğrenmiş. İşi ve idealleri konusunda hırslı. Hayattaki en büyük gayesi huzurlu olabilmek. İlk aşkı Umut ile evli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz