Kuzey Güney 33.Bölüm Fragmanı İzle

Kuzey Güney 33.Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 33. Bölüm Fragmanı KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 33. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 2 Mayıs Çarşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 32.Bölüm Özeti; Ferhat, Kuzey’e huzur vermiyor
Uzun bir süreden sonra Kuzey’in hayatında her şey yolunda giderken Kuzey, Ferhat’ın karanlık yüzüyle bir kez daha karşı karşıya kalıyor.

Kuzeyle Zeynepin ilişkisinin daha da ilerlediğine şahit olan Cemre, ne olursa olsun Kuzey’den vazgeçmeyecektir. Cemrenin varlığını Kuzeyle ilişkisinin her anında hissetmeye başlayan Zeynep ise, artık Cemreden iyice huzursuz olmaya başlar. İki arkadaşın araları bozulur.

Basına verdikleri röportajın “sinderella man” başlığıyla yayınlanmasının ardından, Güneyi sakinleştirmek Banuya düşer. Bu arada Güney, Sinaner köşkünde çıkan yangınla ilgili yeni bilgilere ulaşır ve “Burak Çatalcalı” ismiyle ilk kez karşılaşır. Güney eksik parçaları tamamladıkça, Sinaner ailesinin sırrına daha çok yaklaşacaktır.

Öte yandan Simay da Ferhat’ın hiç bilmediği hayatına dair izlerin peşine düşer. Simay merakına yenildikçe, tehlikenin de üstüne gittiğini fark etmez.

Şekip Uncu’nun şirketiyle çalışmayı kabul eden Kuzey’in tek şartı, makaradan bağımsız olarak, kendi ürününü ortaya çıkarmak olur. Kuzey, bu hamlesiyle Güney’e rakip olacağının farkındadır.

Diğer taraftan, Kuzey’le Zeynep ilişkisi doludizgin devam eder. Aşk acısını artık sessizce yaşayan Cemre, Barış’ın ilgi alanına da girmeye başlar. Uzun bir süreden sonra Kuzey’in hayatında her şey yolunda giderken Kuzey, Ferhat’ın karanlık yüzüyle bir kez daha karşı karşıya kalır.

Kuzey Güney 33. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme