Lenovo Legion Y90ın tanıtım videosu yayınlandı İşte tasarımı

Lenovo, yakında piyasaya süreceği yeni oyuncu telefonunun tanıtım videosunu yayınladı. Paylaşılan görüntü Legion Y90 adı altında pazara giriş yapacak modelin tasarımını gözler önüne seriyor.

Lenovo, bir sonraki oyun odaklı akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Legion Y90 olarak adlandırılan modelin 1 Ocakta tanıtılması bekleniyordu ancak bu gerçekleşmedi. Çinli marka cihazın tasarımını gözler önüne seren kısa bir video yayınlayarak heyecan dozunu daha da artırdı.

Akıllı telefon geçen yıl çıkış yapan Lenovo Legion Duel 2ye benzeyecek. Görüntüler çift arka kamerayla donatıldığını gösteriyor. Ekranında çentik veya delik yok. Şirket muhtemelen oyun deneyimini olumsuz etkilememesi adına selfie kamerasını üst kısımdaki çerçeveye yerleştirmeyi seçmiş.

Lenovo Legion Y90 özellikleri
Lenovo Legion Y90ın arka panelinde, büyük bir havalandırma deliği bulunuyor. Ayrıca RGB aydınlatma da unutulmamış. Cihazda hızlı şarj için iki USB-C bağlantı noktası (biri solda, diğeri altta) mevcut. Görüntülerde kasanın ışıkta parladığını görebiliyoruz. Bu da metal gövdeyle geleceğine işaret ediyor.

Akıllı telefon 144 Hz yenileme hızı ve HDR desteğine sahip 6.92 inç Samsung E4 AMOLED ekran taşıyacak. ZUI arayüzü ile çalışacak cihaz kullanıcılara, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak birçok ince ayar ve seçeneğe erişim imkanı sunacak. Lenovo Legion Y90ın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir