Dizi Haberleri

Marvelın sıradaki filmi Eternalstan iki yeni video paylaşıldı

Marvelın sıradaki filmi Eternalstan iki yeni video paylaşıldı Marvel Sinematik Evreninin bu yıl yayınlanacak olan yeni filmi Eternalstan yeni iki video paylaşıldı. Eternals 5 Kasım 2021de vizyona girecek.

Marvelın sinemada kurmuş olduğu evrenin yeni bir dönemine giriyoruz. Bu yeni dönemde en çok merak edilen filmlerden biri de şüphesiz Eternals. Geçtiğimiz saatlerde de filmden iki yeni video paylaşıldı.

Paylaşılan videolarda daha önceki fragmanlarda görmediğimiz birçok sahne görebiliyoruz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre bu filmde de Marvelın klasiği olan iki tane “post-credit” sahnesi göreceğiz. Yani film bittikten sonra akan yazıların ardından iki sahne göreceğiz.

Eternals, 5 Kasım 2021de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Chloé Zhao yapıyor ve kendisi bu yıl Oscarda En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştı. Oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan ve Dong-seok Ma bulunuyor. Yönetmen Chloé Zhao, bu yılki Oscarda En İyi Yönetmen” ödülünü almıştı.

Eternals Yeni Videolar

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir