Melisa ülkeyi terketmeyi düşünüyor

Şarkıcı Sibel Can önceki gün Nişantaşında çıktığı bayram alışverişinde objektiflere takıldı.

(SEÇKİN ŞENVARDAR-MİLLİYET MAGAZİN)

Önce buluştuğu bir arkadaşıyla yemek yiyen Can ardından çalınan mücevherlerinin yerine girdiği bir mağazadan birkaç küpe takımı ile porselen ev eşyaları satın aldı. Ardından gazetecilerin karşısına çıkan Can, Mücevherlerim çalınmıştı ya şimdi yeniden almaya başladım. Burada birkaç küpe baktım onları seçeceğim. Bayram hediyesi alıyorum kendime. Bu bayram benim bayramım. Çalınanlar imitasyondu. Burada gördüğünüz gerçek görünümlü ama imitasyon oluyor. Ödüllendiriyorum kendimi bayramda üç gün çalışıyorum diye konuştu.

Sibel Can ayrıca kızı Melisanın babası Hakan Ural ile dudak dudağa öpüşürken çektiği fotoğrafın büyük yankı uyandırmasına ise tepki gösterdi. Melisanın yapılan yorumlardan sonra ağlayıp Türkiyeyi terk etme kararı aldığını anlatan Sibel Can, Melisa çok üzgün. Ben de Melisa gibi büyüdüm. Annemin babamın kucağından inmezdim. İnanılmaz şımarık büyüdüm. Çok doğal bir resim bence. Orada çok güzel sevgi var. Melisa babasını çok sever. Konuştukça çocuğum üzülüyor. Aslında konuşmaya bile değmez. Saçma sapan fikirler, zihniyetler iğrenç yorumlar yapıyorlar. O bir genç kız. Aşık olduğum ülkemden bir an önce gitmek istiyorum diyerek ağladı şeklinde konuştu.

Çocuklarımın psikolojik sorunu yok
Şarkıcı Can, psikologların bu tür hareketlerin bir kız çocuğu için sıkıntı yaratacağı yorumlarına ise sinirlenip Herkes kendi işine baksın. Ben evladımın ruh halini iyi biliyorum. Onları iyi yetiştirdim. Onlara güvenim sonsuz. Çocuklarımın hiçbir psikolojik sorunu ve rahatsızlığı yok. Onlar çok mutlu çocuklar. Baba kız öpüşür sarılır kime ne? Keşke benim annem babamda hayatta olsa elini ayağını öpsem sözleriyle tartışmalara son noktayı koydu.

Melisaya bile oyunculuk teklifi var
Sibel Can, oğlu Engincanın gelen oyunculuk tekliflerini kabul edip etmeyeceği sorularına ise Hiç sormayın, teklifler geliyor ama okulu var. Gidiyor 20sinde bu bayram yanlız kalıyorum. Melisada ayın 19unda İsviçreye gidiyor. Ben de Emirle kaldım. Hatta Melisaya da oyunculuk teklifi var ama düşünmüyor yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi