Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı online internetten izle Muhteşem Yüzyıl 28 Aralık Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 39. Bölüm ÖZETİ; Hürrem, atının ölümünden Valideyi sorumlu tutar. Valide suçlamaları kabul etmez. Haremdeki dengeleri alt üst edecek savaşın sonunda kim galip çıkacak?

Osmanlı İmparatorluğu, Avrupanın kalbine doğru bir sefer hazırlığı içindedir. İbrahim, Süleyman tarafından Seraskerlik rütbesi ile onurlandırılır. İbrahim bu ünvanın kendisini ölüme bir adım daha yakınlaştırdığının farkındadır. Süleyman’ın ise kafasında, İbrahim ile ilgili bambaşka bir plan vardır.

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı izle

Bali Bey, Hürremin katledilen atıyla ilgili sarayda kapsamlı bir soruşturma yürütür. Soruşturma ilerledikçe, atın öldürülmesi ile ilgili şaşırtıcı bir sonuca ulaşacaktır.

Hürrem, Validenin emriyle yanından gönderilen cariyelerini tekrar kendi emrine alır. Valide Sultan bu hamleye korkunç bir şekilde cevap verecektir.

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz