YuregininSesi

Murat Ceylan kimdir?

23.11.2017
46

Survivor 2013de gönüllüler takımında yer alan Murat Ceylan, Survivor sonrası birçok başarıya daha adım attı. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan haberle, Murat Ceylanın Survivor 2018de de yer alacağı bildirildi. Peki Murat Ceylan kimdir?

Survivor 2013den sonra birçok hayran kitlesine sahip olan Murat Ceylan, ismini yeni projelerde de geçirdi. Murat Ceylan Survivor 2013 sonrasında Almeda Abazi ile Para Bende adlı Yarışmanın, her hafta farklı ülkede yapılan çekimlerinde sunuculuk yaptı. 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tmc Film ve fox tv işbirliğinde hazırlanan Familya dizisinde oynadı.

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbulda doğdu. Liseden mezun olduktan sonra Londraya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydamdan müzik dersleri aldı. İstanbul
REKLAM

Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubünde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Murat Ceylan Survivor 2013ün en gözde isimlerinden biriydi. Yarışma içerisinde Hilmicem ile yakınlığı ise herkes tarafından takdir görüyordu. Acun Ilıcalı tarafından Murat Ceylanın Survivor 2018de de yarışacağı açıklandı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.