magazin
magazin

Yaklaşık 2 yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan oyuncu Nehir Erdoğan ile ressam Renan Kaleli, ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırdı

Nehir Erdoğan, Silsile filminin setinde tanıştığı görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile Eylül 2014te nikah masasına oturmuştu. Ancak çiftin evliliği üç yıl sürmüştü.

Boşanmanın ardından bir süre yalnız kalan Erdoğan, oyuncu Hatice Aslanın eski eşi Renan Kaleli ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

İLK KEZ BODRUMDA YAKALANDILAR

İlişkilerini gözlerden uzak tutan çiftin aşkı da bu yaz Bodrumda belgelenmişti. Erdoğanın 41. yaş gününü kutladığı gün Akyarlarda tatil yapan ikili, konakladıkları otelde tartışma yaşamış ama bu krizi kısa sürede atlatmıştı.

AYRILIK SORUSUNA YANIT YOK

Ancak Nehir Erdoğanın, aradığı mutluluğu yine bulamadığı ortaya çıktı. Çiftin geçtiğimiz haftalarda ayrılık kararı aldığı konuşuluyor. İkilinin, fikir ayrılıkları yaşadığı ve bir dargın bir barışık ilişkilerinin iyicene çıkmaza girmesi sonucu yollarını ayırdığı belirtiliyor.

Kendisine ulaştığımız Renan Kaleli ise, ayrılık sorularını yanıtsız bıraktı.

Renan Kaleli, 1992 ile 2000 yılları arasında oyuncu Hatice Aslan ile evliydi. Kalelinin adı bir dönem Cansu Dere ile de anıldı.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz