No: 309 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı seyret

No: 309 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı seyret Çarşamba günleri ekrana gelen No:309 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyenleri ekrana kilitleyen No: 309 8. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Fox Tv ekranında yayınlanan No: 309 yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde

Fox TV nin reytin rekorları kıran dizisi No: 309 tüm hızıyla devam ediyor. Çarşamba günlerinin zirvesini bırakmayan dizi özellikle Demet Özdemir ve Furkan Palalı hayranlarını mutlu etmeyi başardı. Sosyal medyada da zirveyi bırakmayan dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Doğacak bebeklerinin cinsiyetini öğrendikleri bölüm yine eğlenceli, yine romantik olacak. İşte merak edilenler haberimizde…

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalının paylaştığı No: 309 3 Ağustos 2016 Çarşamba akşamı saat 20.00 de FOX ta!

NO: 309 8.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Evlenme arifesindeki Lale, aldatılınca aşka tövbe etmiştir. Yine de onu evlendirme derdinde olan annesini kırmayıp, görüşme ayarladığı doktor Onur ile buluşmaya gider. Ancak masasına oturduğu Onur, bir başkasıdır. Bu yanlış buluşma beklenmeyen sonuçlara yol açar.

NO: 309 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Lale ve Onur Ağva da aralarındaki buzları eritmişlerdir. Bu sefer onlar ailelerine Oyun oynamaya karar verirler. Bu arada Onurun Ağva ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur un Lale yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. Keyifli geçen bu organizasyonda sürpriz gelişmeler yaşandı.

FURKAN PALALI KİMDİR?

Furkan Palalı (d. 27 Ekim 1986, Konya), Türk oyuncu ve manken.

2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat 2010dan beri yer aldığı birçok ulusal ve uluslararası defilede ve yine 2010 yılında Tuncay Özinel tiyatrosunda başlayan oyunculuk kariyeriyle, tiyatro oyuncusu olarak Best Model of Turkey seçilen ilk manken olmuştur.

Küçük Sırlar Aras karakteri, Adını Feriha Koydum yapımlarında dizi oyunculuğu deneyimleri; Uyan Uyan Gazi Kemal (Şamdan Mehmet, Doktor Zeki ve Rasuhi karakterleri) ve Tetikçi (Delikanlı – Başrol)gibi tiyatro deneyimleri olmuştur. Tepebaşı Tiyatrosunda Ferdi Merterin yazıp yönettiği Tetikçi isimli oyunda 6 kez başrol olarak sahne alan Palalı, tiyatro oyunlarına ara vermiştir. Ayrıca ATV de yayınlanmakta olan Hayat Devam Ediyor adlı diziye 17 Şubat 2012 tarihli 14. Bölüm itibariyle katılan Palalı; oyunculuk başarısını kendi sesiyle canlandırdığı Giray karakteri ile de sürdürmüştür.

Bu diziden birinci sezon finali olan 32. Bölüm itibariyle ayrılmış olan Palalı, 2012-2013 sezonu için başrollerini Hazal Kaya, Tuğçe Kazaz ve Tardu Flordun ile paylaşacağı, Adam Film tarafından ATV için hazırlanan Son Yaz – Balkanlar 1912 adlı dizi ile anlaşma sağlamıştır. Anılan dizinin ismi daha sonra ATV tarafından Son Yaz olarak değiştirilmiş ve 1. bölüm 25 Eylül 2012 Salı günü yayınlanmıştır.

Daha sonra MinT Yapım ile anlaşma sağlayan Furkan Palalı, Show TV için hazırlanan Aşk Emek İster isimli dizide Ekin Türkmen ve Müge Boz ile birlikte başrol olarak yer almış ve dizinin ilk bölümü 14 Nisan 2013 Pazar günü Show TVde yayınlanmıştır. Yayını halen devam eden dizide işlenen konu şöyledir: Varlıklı bir ailenin iyi eğitim almış, en iyi okullarda okumuş, en güzel otomobillere binmiş oğlu, okulunu bitirip yurda döner. Holdingde bir oda beklerken babası onu, İşi en alttan öğreneceksin deyip fabrikasında işe başlatır… Kimliği gizli tutulan genç veliaht, hayatının aşkını bu fabrikada bulur.

Palalı Osman Sınavın yönettiği ve TRT 1de yayınlanan Kızılelma dizisinde MİT elemanı Murad Altayı canlandırmıştır. Dizi 2014 yılının Ocak ayında vizyona girmiş ve 23 Ekim 2014 tarihinde yayınlanan 28. bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir