O Hayat Benim 109. bölümde Efsun ölecek mi?

O Hayat Benim 109. bölümü ile nefesleri kesecek. Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Efsun ölecek mi? Beklenmedik gelişmelerin yaşandığı O Hayat Benim 109. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

O Hayat Benim 109. bölüm fragmanı yayınlandı. fox tv ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi O Hayat Benim dizisinde izleyicileri şoke edecek gelişmeler yaşanıyor. O Hayat Benim her Pazar saat 20:00de Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor…

O HAYAT BENİM 109. BÖLÜM FRAGMANI

Efsunsuz bir hayat mümkün mü? Arda için. Sultan için. Nuran için… Bahar için… Hayat nasıl devam edecek? Aile mahkemesi Nuran’la ilgili kararını verirken Efsun orada yok! Bahar, Nuran’a kol kanat gererken Efsun orada yok! Ölümün kollarına düşen sadece Efsun da değil! Ateş’in Cemre’yi adalete teslim etme çabası, bir yaşama daha mal olmak üzere. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Kısmetsiz Mahallesinde Zühal ve Seçil, Ganimet’i avuçlarına almak için uğraşmaya devam ediyor. Pertev’in ikiyüzlülüğü, yalanları işe yaramaya başlarken, Volkan üst üste yediği tokatlarla artık patlamanın sınırında. Efsunsuz bir hayat Volkan için de mümkün değil artık!

O HAYAT BENİM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nuran’ı kurtarmak için Bahar ve Ateş canlarını ortaya koymak zorundadır. Bu büyük mücadele, Bahar’la Ateş’i yeniden birbirine yakınlaştırır. Nuran tehlikeden kurtulsa da Efsun’la kavuşmaları mümkün görünmüyordur. Nuran’ı Çocuk Yuvası’na teslim ettiklerinde koruyucu aile, küçük kızı alıp kendi evlerine götürmek için beklemektedir. Koruyucu ailenin Nuran’dan yaka silkip vazgeçmesini sağlamaktan başka hiçbir çıkar yol kalmamıştır.

O HAYAT BENİM 108. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kısmetsiz Mahallesindeyse yeni bir ittifak kurulmaktadır. Zühal ve Seçil, bu sefer kesinkes yırtmak umuduyla Ganimet’in evlerine göz dikerler ve sinsice bir plan uygulamaya başlarlar. Cemre’nin hainlikleri ortaya dökülür. Konakta daha fazla barınamayacağını anlayan Cemre için bütün köprüler yanmıştır. Yüzünü yeniden Kenan’a döner. Cemre’nin ihanetini öğrenip peşine düşen Ateş olur. Bahar’ı yaklaşan ölüm tehlikesinden koruyabilecek tek kişiyse Efsun’dur. Birilerinin canı yanmadan bu sayfa kapanmayacaktır artık!

Add your comment

Your email address will not be published.