Ana Sayfa Genel Haberler O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanında romantik anlar!

O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanında romantik anlar!

0
0

O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanında romantik anlar! Fox Tv ekranında yayınlanan sevilen dizi O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın akşam ekrana gelecek olan O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanında Arda ve Efsun arasında romantik sahneler yaşanacak. O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

Yapımcılığını Pastel Filmin üstlendiği başrollerinde Kerem Cem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak gibi usta isimlerin yer aldığı O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim 97. yeni bölüm fragmanı ile 5 haziran Pazar akşamı saat 20:00da fox tv ekranında.

O HAYAT BENİM 97. BÖLÜM ÖZETİ

Geçmiş kapıyı çalar… Kapıdaki ziyaretçi, sadece Sultan ve Efsun’un değil, mahalledeki herkesin hayatını etkileyecektir. Yeni Cinayet Büro Amiri Ömer Aziz ise Efsun’un eski dosyalarını karıştırmaya başlamıştır. Üstü örtüldü sanılan bütün suçlar, Ömer tarafından yeniden gün yüzüne çıkarılmak üzeredir. Ömer’in nasıl gözü kara bir polis olduğunu gördükçe, Efsun karşı karşıya olduğu tehlikenin boyutlarını daha iyi anlar.

Efsun için Arda’nın aşkından ve karnındaki bebeğinden başka güç alabileceği bir şey kalmamıştır. Efsun ve Bahar çocuk bekliyor olmanın sevincini birlikte yaşamaktadır. Ancak Tayfun’un tepkisi, Bahar’ın mutluluğunu paramparça eder. Ateş babasını cezaevinden çıkartmak için elinden geleni yapar. Fakat çabaları onu altüst edecek bazı gerçeklerle yüzleşmesine yol açacaktır. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı FOXta!

O HAYAT BENİM KONUSU

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir. Bahar Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz