Dizi Fragmanları

Payitaht Abdülhamid Dizisi 73. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Payitaht Abdülhamid 73. Bölüm Fragmanı sesli 8 şubat cuma Payitaht Abdülhamid 73. Bölüm tanıtımı ile Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı trt1

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm özeti

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Jorisin ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır.

Tatar, Nadir, Söğütlü ve Cezzar her yerde iz sürerek Jorisin yerini bulmayı başarır. Jorisle Halil Halidin yüzleşmesi amansız olacaktır.

Bidar , Şivenazın kendisini zehirlemek istediğinden emindir ancak Naime ve Seniha buna inanmamaktadırlar. Ta ki Victorya saraya gelip Şivenaz hakkındaki gerçeği haykırana dek! Victorya Şivenazın gerçek yüzünü açıklayınca neler olacak? Halil Halid ve Joris hesaplaşmasında kim galip gelecek?

Abdülhamid ve Rotshshild Payitahtın dehlizlerinde birbirlerine sadece bir adım mesafede kalmışken, neler olacak? Rotshshild, Vembery ve Fuat, Abdülhamidin ve Devleti Aliyenin gizli sırları peşinde koşarken Abdülhamidin onlar için hazırladığı sürpriz ne olacak? Hepsi ve daha fazlası Payitaht Abdülhamidin 72. Bölümünde!

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu