Peter Dinklageli I Think Were Alone Nowdan Yeni Teaser Geldi

Filmin başrollerini Peter Dinklage ve Elle Fanning üstleniyor.

Game of Thrones ile kariyerine bambaşka bir yön veren Altın Küre ve iki Emmy ödüllü Peter Dinklage ve “Malefiz”in Aurorası Elle Fanningin başrollerini üstlendiği bağımsız bilim kurgu ve drama filmi I Think Were Alone Nowın ikinci teaser fragmanı görücüye çıktı.

The Handmaids Tale dizisiyle Emmy Ödülüne layık görülen Reed Moranonun yönetmen koltuğuna geçtiği yapım, geçtiğimiz sene “Take Me” filmi ile karşımıza çıkan senarist Mike Makowsky tarafından yazılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cannesdan En İyi Kadın Oyuncu ödüllü Charlotte Gainsbourg ve Oscar adaylığı bulunan Paul Giamatti de yer alıyor.

Film, dünyayı sessizliğe boğan bir kıyamet günü ile yalnız bir insanın iç dünyasındaki bastırılmış çığlığı iç içe geçiriyor. Del oldum olası yalnızlığı seven ve keşişvari bir hayat süren bir adam olmuştur. Ancak kıyamet koptuğunda, Del artık yalnızca kalabalıkların ortasındaki yalnız adam değildir. Artık dünyada onun dışında yaşayan kimse kalmamıştır. 16 kişilik kasabasında bir anda tek başına kalan Del için bu kıyamet aslında bir nimettir. Durumundan memnun olan adamın huzurlu hali, kıyametten kurtulan ikinci bir kişinin ortaya çıkışı ile bozulur. Genç bir kadın olan Grace de tıpkı Del gibi kıyamette hayatta kalmıştır. Hiçliğin içinde Deli bulan Grace onunla kalma niyetindedir. Tanımadığı bu kadının yalnızlığını bozmasını bir kabus gibi gören Del, bu yeni yoldaşlık tehdidi karşısında ne yapacaktır?

Prömiyerini Sundance Film Festivalinde gerçekleştiren ve Jüri Özel Ödülü ile dönen “I Think Were Alone Now” 14 Eylülde Amerikada vizyona girecek.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir