Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı izle 7 Şubat Salı

Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı izle SOHOW TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı online internetten izle Pis Yedili 7 Şubat Salı Fragmanı izle

Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbulun varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitimdeki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşanın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salçaya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.

Pis Yedili 14. Bölüm Özeti; Furkanların da gazıyla Alise yaranmak için yarı Yunan olduğunu ispat etmeye çalışan Orçoyu kötü bir sürpiz bekler.

Okuldan ayrılmaya karar veren ve Esma Sultana istifa dilekçesini sunan Filizi bir türlü vazgeçiremeyen Murat, çareyi Pis Yediliden yardım istemekte bulur.

Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı, Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı Seyret, Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı HD izle, Pis Yedili 15. Bölüm Fragmanı Full izle, Pis Yedili 16. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili Son Bölüm Fragmanı izle

Cimbom, Bayrampaşalıya sezdirmeden Gülcanı Furkandan uzaklaştırmaya çalışırken, Bayrampaşalı da Elçin ile aralarındaki sınıf farkının ilişkilerine etkisi üzerine kafa yormaktadır.

Pis Yedili 15. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme