Sakarya Fırat 113.Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 113.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 113.Bölüm Fragmanı Seyret, Sakarya Fırat 112.Bölüm Fragmanı Full İzle, Sakarya Fırat Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 6 Haziran Carşamba Fragmanı İzle, Sakarya Fırat 113.Bölüm Fragmanı İzle, Sakarya Fırat Son Bölüm Fragmanı İzle

Sakarya Fırat 112.Bölüm Özeti; Sakarya Fırat’ta heyecan, hız kesmeden devam ediyor. Ayda ve Hakan’ın düğününde Durali’nin aldığı haber, Poyraz Timi ve Osman’ı harekete geçirir.

Çeliktepe Karakolu büyük bir baskın yemiştir. Poyraz Timi ve Osman, karakola geldiklerinde, onları büyük bir belanın beklediğini öğrenirler. Şimdi bütün planlar dağa yeni gelen uluslararası bir terörist olan Teo’nun üstünedir. Bu terörist, Miro’nun da keyfini kaçırır.

Osman, Teo’nun yapmış olduğu bütün planları tersine çevirmek için, timiyle birlikte operasyona çıkar. Şimdi bir tarafta uluslararası terörist Teo, diğer tarafta Osman ve Poyraz Timi.. Dağda nefes nefese bir mücadele başlamıştır.

Sakarya Fırat Dizi Konusu; “İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu”.: SAKARYA FIRAT
Dizi, 25 yıldır devam eden acı dolu sürecin hikâyesidir. Türkiye’yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi.
Ve bütün saldırılara, bütün imkânsızlıklara canını ortaya koyarak göğüs geren Mehmetçik’e, binlerce şehit ve gaziye, isimsiz kahramanlara saygı duruşu niteliğinde bir yapım..
Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı: Sakarya Fırat

Sakarya Fırat 113. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir