Dizi Haberleri

Söz 31. yeni bölüm fragmanında şok eden gerçek ortaya çıkıyor!

Söz dizisi dün akşam 30. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Yavuz bir kez daha gerçeklerle yüzleşiyor. Agahın asıl amacı ortaya çıkıyor!

TAR TVnin heyecan dolu dizisi Söz dün akşam yine izleyenlere sürpriz dakikalar yaşattı. Büyük bir merakla beklenen 31. bölüm fragmanı ise hemen yayınlandı.

Söz yeni bölümü ile 29 Ocak Pazartesi STAR TVde olacak.

SÖZ 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Agahın kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah’ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir.

Füze tehlikesini bertaraf eden Tim Yavuz’un Agah’ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır.

Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim’in Çolak’la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır.

Karabayır’a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah’ın ölümü ve Yavuz’un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu