Survivor 2016 da kim elendi? İşte Survivor macerası sona eren isim

Tv8in vazgeçilmez yarışma programı Survivor 2016da bu hafta kim elendi? sorusunun cevabı dün gece belli oldu. Heyecan dolu yarışmalarıyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Survivor 2016da SMSe kalan Nagihan, Semih ve Yattara arasında geçen elemede en az oyu alan Yattaranın Survivor macerası sona erdi.

Survivorda elenen bir isim daha belli oldu. Son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler barbekü ödülü için canla başla mücadele etti. Öte yandan dün gece adada bir de eleme heyecanı yaşandı ve Ünlüler’den bir kişi yarışmaya veda etti. İki dokunulmazlık oyunundan da hüsranla ayrılan Ünlüler’den, Semih ve Yattara’nın ismi ilk eleme adayları olarak çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunun kaybedilmesinin ardından ise eleme potasına Nagihan çıkmıştı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Survivor eleme gecesinde, potada olan isimler Nagihan, Yattara ve Semihti. Survivordan elenen isim Yattara oldu.

Acun Ilıcalı tarafından başlatılan Halk SMS oylaması sırasında Survivor izleyicileri adadan gitmesini istemedikleri yarışmacılar için kısa mesaj gönderdi. Dün gece Semih, Yattara, ve Nagihan üçlüsünden SMS oylamasında en az oyu alan Yattara olunca adaya veda etmek zorunda kaldı. Yattara elenmesinin ardından söyelenecek çok fazla bir şey olmadığını ifade etti.

SURVİVOR SMS SONUÇLARI 31 MAYIS 2016

Survivor SMS sonuçlarına göre Yattara sonuncu olarak adaya veda ederken Semih 2. oldu ve gecenin sürprizini yapan Nagihan 1. oldu.

1. NAGİHAN
2. SEMİH
3. YATTARA

SURVİVORDAN ELENEN YATTARADAN SON SÖZLER

Ben ailemi bırakıp buraya geldim, elimden geleni fazlasıyla yaptım. Söyleceğim fazla bir şey yok arkadaşlarıma başarılar dilerim. Survivor bittikten sonra buradaki arkadaşlarımla görüşmek istiyorum. İletişim oyununu kazandığımızda ailemle görüştüm. Onlar performansımın çok iyi olduğunu beni finalde görmek istediklerini söylediler. Oylamaya saygı duyuyorum. Bana verdiğiniz bu fırsat için teşekkür ediyorum. Yattara daha sonra Acun Ilıcalının kendisi hakkında yaptığı yorumlardan sonra çok duygulandı.

SURVİVORDA ELENEN İSME ACUNDAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

Survivor 2016da elenen son yarışmacı İbrahim Yattara oldu. Vedanın ardından Acun Ilıcalı bir takım açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı, Seni Survivorda tanıdım, gerçekten çok sevdim. İnşallah ilerleyen zamanlarda tekrar görüşürüz sözlerini söyledi.

İBRAHİM YATTARA KİMDİR?

Futbola ülkesi Gine takımlarından San Garedinin altyapısında başladı. 1998de aynı kulüpte profesyonel oldu. Bir yıldan kısa süre Athlético de Coléahta top koşturan Yattara, 2000de Belçika ekiplerinden Royal Antwerp ile anlaştı. 2003 yılında kariyerinin büyük bir kısmını teşkil eden Trabzonspora 400 bin dolar karşılığında transfer oldu. Trabzonspor kariyerinde inişli çıkışlı dönemler yaşayan Yattara, Trabzonspor kariyerinde iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı. Türkiyede beş yıldan fazla zaman geçiren Yattara, Türk vatandaşlığı için başvurma hakkı kazandı ve başvuruda bulundu. Önceleri başvurusu kabul edilmese de 29 Ekim 2010da resmen Türk vatandaşı oldu. 2016 Survivor da ünlüler takımında yarışmacı oldu

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir