Dizi Haberleri

The Last of Us dizisinin setinden yeni videolar ve görseller paylaşıldı

The Last of Us dizisinin setinden yeni videolar ve görseller paylaşıldı HBOnun yayıncılığını yapacağı The Last of Us dizisinden yeni videolar ve görseller paylaşıldı. Paylaşılan her görselde atmosferin iyi olacağını daha da iyi anlıyoruz.

PlayStationın sevilen oyunlarından olan The Last of Usın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Çekimleri şu anda devam eden dizinin setinden videolar ve yeni görseller paylaşıldı.

Paylaşılan video ve görsellerin kalitesini ne yazık ki düşük ancak videodan da net bir şekilde anlayabiliyoruz ki yapımcılar oyundaki hissiyatı ve görselliği vermek için bir hayli uğraşmış. Şu an için başarılı olduklarını da söyleyebiliriz. Bahsi geçen videoyu ve görsellerin olduğu galeriyi aşağıda bulabilirsiniz.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dogun kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizi, HBOda yayınlanacak.

Dizinin şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosu şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene),Anna Torv (Tess), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con ONeill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank).

https://twitter.com/i/status/1448740332645109760

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir