Vatanım Sensin dizisinin 3. bölümde düğüm çözülüyor

Vatanım Sensin dizisinin 3. bölümünde Cevdet’in gizli görevinin sırları ortaya çıkacak mı?

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in başrol oynadığı, kahraman bir Osmanlı askeri olan ‘Cevdet’in gözünden kurtuluş mücadelesi dönemini ve işgal yıllarında parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini izleyicisi ile buluşturan ‘Vatanım Sensin’ dizisi yeni bölümüyle yine izleyicisini ekrana kilitleyecek.

Yapımını O3 Medya’nın yaptığı, Yağmur-Durul Taylan’ın yönettiği, yayınlanmaya başladığı günden bu yana Kanal D ekranında beğeniyle takip edilen ‘Vatanım Sensin’de düğümler çözülüyor.

Bir Osmanlı casusu olarak Yunan ordusuna sızmayı başaran ‘Cevdet’, gözünü kırpmadan kabul ettiği bu görev sonucu ailesini, çocukluk aşkı Azize’yi kaybetmenin eşiğindedir. İzmir’i işgale gelen Yunan ordusunun acımasız komutanı gibi görünse de ‘Cevdet’, Anadolu’daki milli direnişi mümkün kılacak istihbaratı sağlamakla görevlidir. Yunan ordusunun peşinde olduğu Osmanlı silahlarını Yunanlılar’ın eline geçmeden bulmak zorunda olan ‘Cevdet’, bu görevini başarı ile sonuçlandırırsa İzmir’in hatta Anadolu’nun kaderini değiştirecektir.

‘Cevdet’, gizli görevini tehlikeye atmamak için bu sırrı hiç kimseyle paylaşmayacak, anlaşılmaması için daha da acımasız davranmaya başlayacaktır. Kocasındaki bu değişimi kabullenemeyen ‘Azize’, onu sevmekten vazgeçecek midir?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir