Vücut Filmini Full İzle

Vücut Film Fragmanı Full İzle, Vücut Full İzle, Vücut Filmi İzle, Vücut Filmi Full İzle, Vücut Full İzle, Vücut Filmi İzle Seyret

Özet; Leyla artık orta yaşlara merdiven dayamış ve ömrünün büyük bölümünde Almanyada yaşamış eski bir porno oyuncusudur. Bu sıkıntılı sektöre girmesine neden olan sevgilisi Yılmaz ile İstanbula döndüklerinde, Yılmaz Leyladan ayrılır. Fakat beraber son bir film çekmek için Laylayı ikna da eder. Leyla’nın genç İzzet ile yolu bu filmin çekimlerinde kesişir.

İzzet de Leyla gibi normalin dışında bir hayat sürmüştür. Küçük yaşlarda tanık olduğu trajik bir olay ömrünün geri kalanını etkilemiştir. Yılmaz’ın film için internete verdiği ilanı duyunca fırsatı değerlendirmek isteyen İzzat çekim günü sette bir kavga yaşanınca herşeyi bırakır kaçar fakat Leyla’nın suretini hiç unutmaz, zihnine kazır ve içi yangın yeri olan bu kadının peşinden gider.

Yaşadığı hayata ilaçların desteği ile katlanan Leyla, İzzet’in sıcaklığına güvenir ve kendini bu genç adama teslim eder. Çevrelerinde yaşanan olaylar beklenmedik sonuçlara gebeyken, iki sevgili önlerine çıkan bu yeni hayat yolundan beraber yürümeye çalışırlar..

Aslen kreatif direktör olan ve halen bu alanda da çalışmalar veren Mustafa Nurinin yazıp yönettiği Vücut filminin başrollerini Hatice Aslan, Hakan Kurtaş, Cengiz Bozkurt, Şeyla Halis ve Şebnem Dilligil’in paylaşıyor. 5. Uluslararası Montreal Film Festivali’nde İlk Film kategorisinde yarışacak olan yapım, insanın bedeniyle olan sorgulanmaya açık ve çarpıcı ilişkisini, bu sorgulamayı belki de en çok yapacak olan bir karakterin merkezinden ve onun yaşamaya çalıştığı aşk hikayesi üzerinden anlatıyor

Vizyon tarihi 4 Mayıs 2012 Yönetmen:
Mustafa Nuri Eser Oyuncular: Hatice Aslan, Hakan Kurtaş, Cengiz Bozkurt
Dram Ülke
Türkiye

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir