Yalnız Kurt

Yalnız Kurt Dizisi 4. Bölüm Fragmanı 18 Şubat Özeti

Yalnız Kurt Dizisi 4. Bölüm Fragmanı 18 Şubat Özeti atv Yalnız Kurt 4. Bölüm Fragmanı izle.Yalnız Kurt Son Bölüm Fragmanı seyret

Yalnız Kurt 3. Bölüm özeti Babası Yavuz Yıldırım ve Yıldırım Projesine dair gerçekleri öğrenen Altay için, yeni bir hayat başlamıştır. Bu zamana kadar hiçbir beklentisi olmadan ve geçmişini unutarak yaşayan Altayın artık bir amacı, bir hedefi vardır. Anne babasını öldüren, bu ülkenin de başına belan olan düşmanı tanımak ve yok etmek!

En tepedeki kötü adama ulaşacak, Salur Kazan gibi 7 başlı ejderhanın 7 başını birden kesecektir. Çocukluğuna dönen Altay, aradığı gücü kendi geçmişinde bulur.

Plan yapmaya başlar. Fettah Dahhakın adamı Mürtedi ele geçirmek için Doğan, Nizam ve Altay arasında akıl oyunları yaşanır. Detaylı bir plan yapan Altay, işlerini tek başına, Yalnız Kurta yakışan şekilde halleder. Yaptığı doğru hamlelerle Doğanın da güvenini kazanan Altay, içeri sızma konusunda önemli adımlar atar.

Ulaşmak istediği bilgi için kimseye bir şey hissettirmeden hareket eden Altay, şüpheleri başka yöne çekerek istediğini elde eder. Altay, Davutun yılladır peşinde koştuğu bilgilere ulaşması için, çok önemli bir operasyonu başarıyla yerine getirir.

Yalnız Kurt Fragman Yalnız Kurt 4. Bölüm Fragmanı

Diğer Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Fragman

Yasak Elma Fragman

Gönül Dağı Fragman

Kaderimin Oyunu Fragman

Sadakatsiz Fragman

Kuruluş Osman Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir